Twoje nowe życie z MIRAcle

Twoje dziecko nie widzi w szkole tablicy, ma problem z czytaniem książek i pisaniem. 

 

Jak pomóc  dziecku słabowidzącemu w nauce w szkole , gdy mamy  do czynienia z dużym ograniczeniem wzrokowym. Dziecko czyta i pisze tylko z bardzo niewielkiej odległości. Pierwsza ławka w szkole nie rozwiązuje problemu ponieważ uczeń widzi z odległości kilkunastu – kilkudziesięciu centymetrów. Podczas pisania leży na ławce. 

Pomocnym rozwiązaniem może okazać się dwuekranowy powiększalnik Exigo. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób aby uczeń mógł w tym samym czasie śledzić tablicę i książkę. Dzięki zastosowaniu 2 ekranów i 2 kamer jest to możliwe. Użytkownik nie musi przełączać się pomiędzy obrazem z dali i bliży. Bierze czynny udział w lekcji, może obserwować nauczyciela, jego mimikę, uśmiech, gesty.

Zalety powiększalnika Exigo:

  • 2 kamery i 2 ekrany – uczeń widzi w tym samym czasie bliż i dal,
  • obsługa dużych formatów A3+ – każda książka i ćwiczenie się pod nim zmieści, również mapy,
  • kamera do bliży zamontowana w taki sposób, że widzimy gdzie piszemy,
  • podczas nauki zdalnej na górnym ekranie obraz z lekcji, na dolnym praca z książką, nie wymaga dodatkowego urządzenia (komputera),
  • łatwy, intuicyjny w obsłudze,
  • przenośny.

Masz problem w pracy, nie jesteś w stanie odczytać dokumentów, wszyscy narzekają, że wolno pracujesz, obawiasz się o utratę pracy.

Przenośny powiększalnik Spider to idealne urządzenie do pracy i nauki w domu. Wygodna, bezpieczna torba umożliwia przenoszenie powiększalnika z domu do pracy, czy szkoły. Nie zajmuje wiele miejsca na biurku. Zastosowany z monitorem z regulacją wysokości ekranu umożliwia pracę z dokumentami i komputerem firmowym. Komfortowy do pisania i wykonywania prac ręcznych. Powiększalnik nie wymaga ocr-owania dokumentów. 

Skip to content